Často kladené otázky

Chystáme se přijet autem, je poblíž možnost parkování?
Samozřejmě ano. Hned pod okny apartmánu jsou vyhrazena dvě parkovací místa pro hosty apartmánu. Zajímavou výhodou je to, že Pietteho náměstí, kde je Hnízdečko umístěno, je posledním místem, kam je možné dojet bez nutnosti vybavení zimních pneumatik a sněhových řetězů.
Přesto ale zimní pneumatiky doporučujeme.

Je v apartmánu k dispozici internetové připojení?teaserbox_411828
Ano, v Hnízdečku Krkonoše mají naši hosté k dispozici vysokorychlostní O2 ADSL pevnou linku s vnitřní chráněnou Wi-Fi sítí. Stačí si přivézt svůj notebook nebo mobilní telefon a můžete bez problémů toto internetové připojení používat.

Nalézá se poblíž apartmánu nějaká atrakce pro děti?
Ano, asi 50 metrů od apartmánu je ohrazené menší dětské hřiště s houpačkami, pískovišti a prolézačkami.
Větší děti a dospělí mohou využít rozsáhlý lanový park v 1,5km vzdálených Janských lázních.

Je možné si s sebou přivézt psa/kočku?
Ačkoliv proti psům ani kočkám nic nemáme, přijeďte prosím raději bez svých domácích mazlíčků. Snažíme se tak zajistit klidný pobyt alergikům, kterých je i mezi našimi hosty stále větší množství.

Jak daleko je to na nejbližší lyžařské vleky?
Pouhých 15 metrů od apartmánu se nachází zastávky všech místních linek skibusů. Lyžařské svahy jsou vzdálený 0,4 až 1,5km a všechny spadají pod Skiareál Černá Hora – Janské Lázně (platí v nich stejná společná permanentka).

Je možnost někde v místě nakoupit nebo vybrat peníze v bankomatu?

Ano, asi 60 metrů od apartmánu se nachází standardně vybavená samoobsluha a ve stejné budově najdete i turistické infocentrum. Přibližně 0,6km od apartmánu se nachází pobočka České spořitelny s bankomatem, pobočka České pošty i lékař.

Je možné uvnitř apartmánu kouřit?
Bohužel, Hnízdečko Krkonoše je zcela nekuřácké.

Je u vás v apartmánu dětská postýlka?
Ano 🙂 Paní správkyně Vám připraví rozkládací postýlku, včetně matrace a čerstvě vypraného povlečení pro Vaše miminko. Stačí toto přání zmínit do objednávky pobytu.

Copyright - 2020 All rights reserved.