Fotogalerie

Vínová kuchyně a společenská místnost v jednom

Kuchyně je největší místností Hnízdečka Krkonoše. Je navržená tak, aby byla radost v ní vařit a zároveň aby byla místem společných setkání nejen u jídla, ale i večerních posezení u dobrého jídla a pití či společenských her. Kuchyně je vybavena kompletní sestavou nádobí pro pohodlnou přípravu jídel. Samozřejmostí je sklokeramická varná deska s digestoří, velkoprostorová chadnička s mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou a nerezovou rychlovarnou konvicí. V rohu kuchyně se můžete pobavit u televize se satelitním přijímačem a stolním DVD přehrávačem.

Slunečná ložnice s pracovním koutkem

 Slunečná ložnice dostala svůj název podle použitých teplých barev, které hřejí, i když za oknem chumelí. Ložnice je sice menší, ale nic v ní nepřekáží a je velice útulná. Můžete se těšit na pohodlnou dvoupostel z masivního smrkového dřeva a na chlupatý teplý koberec, který vás příjemně pošimrá na chodidlech, až ráno vstanete. V ložnici nechybí prostorná úložná skříň a také pracovní stůl s židlí a lampičkou pro ty z Vás, které práce dožene i na dovolené.

Kávová ložnice s rozkládací pohovkou

 Kávová ložnice nabízí komfort, jaký najdete v těch nejlepších hotelích. Pohodlná velká dvoupostel s prodlouženou délkou přikrývek (220cm) a noční lampou je místem, kam se po dni stráveném na túrách nebo lyžích budete vždycky rádi vracet.  Velkorysý prostor pro uložení oblečení nabízí zrcadlová skříň s ramínky a poličkami. Příjemnou relaxaci si můžete užít i na pohodlné moderní pohovce, kterou je možno zároveň rozložit. Rozložením vznikne dvoulůžková přistýlka o velikosti 200x150cm, pohodlná a vyhovující jak dětem, tak i dvěma dospělým hostům.

Medová koupelna s pračkou a samostatnou toaletou

Medová koupelna dostala svůj název opět podle barev použitých obkladů. Po náročném dni plném fyzických aktivit potěší sprcha s hydromasážní hlavicí a nastavitelnými tryskami ve sprchovém koutu. Dostatek teplé vody pro šest lidí a žebrové topení dodají pocit tepla a pohody. Pokud se u nás chystáte strávit více dní, je k dispozici i pračka s bočním plnění a 1200 otáčkami/min. Samostatné WC s toaletním papírem je samozřejmostí.

Upozornění: všechny fotografie jsou autentické a nepřikrášlované 🙂

Líbí se vám Hnízdečko Krkonoše? Volné termíny a možnost rezervace najdete zde.

Copyright - 2020 All rights reserved.