Recenze

Zkušenosti hostů, kteří u nás byli v lednu 2012:

Dobrý den. Úvodem bych chtěla poděkovat za příjemné strávení dovolené ve Vašem apartmánu Hnízdečko. Apartmán je je dostatečně veliký,příjemně barevně sladěný,vybavený a hlavně dostatečně vytápěný,což se ocení hlavně po návratu z lyžování.Zastávka skibusu před apartmánem nemá chybu.Kousek od apartmánu je prodejna potravin a naproti apartmánu hotel s restaurací.Příští rok si pobyt určitě zopakujeme.
S pozdravem Ivana K.

Zkušenosti hostů, kteří u nás byli v srpnu 2010:

Celkově je apartmán velmi vkusně a účelně vybaven. V kuchyni jsme ocenili dostatečné množství zánovního nádobí. Příjemný je též dostatek úložných prostorů. Velmi milé jsou některé drobnosti, které potěší („welcome drink“ v podobě lahve vína). Velkou výhodou je též poloha apartmánu v blízkosti značených turistických cest a v dosahu turisticky atraktivních míst Krkonoš.
S pozdravem,
L. & L. Voskovi

Zkušenosti hostů, kteří u nás byli v termínu leden 2010:

Dobrý den,
Chtěla bych vám jménem naší rodiny poděkovat za možnost strávit tři dny a noci ve vašem apartmánu, který byl skutečně krásně zařízený, uklizený a příjemně vytopený. Apartmán je ideálně umístěn, neboť v jeho bezprostřední blízkosti se nachází zastávka skibusu, obchod i hotel s restaurací. Skibus, který nás dovezl přímo k lanovce na Černou horu jsme využívali denně. Jediným negativem je vstup do domu, který vypadá velmi nevzhledně a dále chodba, kde nefungovalo žádné světlo a působí depresivně.
Ještě jednou děkuji a pravděpodobně příští rok nashledanou.
Ing. Marcela Sekerová

Zkušenosti hostů, kteří u nás byli v termínu: březen 2008:

Dobrý den, byli jsme u Vás tento víkend, tj 13.-15.3.2009. Dostala jsem doporučení od mé
kolegyňky v práci a byli jsme doslova nadšení. Ubytování luxusní, teploučko, útulno, skibus u nosu, super lyžovačka a hřejivý svařák :-). Kdyby na mě v Praze nečekali pacienti:-), tak bych domů ani nejela. Letos už nám to sníh asi neumožní, i když uvidíme….., ale příští rok se k vám určitě vrátíme.
S pozdravem a těšením se na další lyžařskou sezónu
Hanka S.

Zkušenosti hostů, kteří u nás byli v termínu: leden 2008:

V Hnízdečku Krkonoše jsme strávily týden na který určitě nezapomeneme. Vše bylo tak jak nám bylo slibováno. Skibus přímo před bytečkem, takže jsme se nemusely ani přezouvat z lyžařských bot do normálních a rovnou jsme pádily na sjezdovky. Dokonce jsme si mohly vybrat zda do nedalekých Jánských lázní, nebo do Pece pod Sněžkou. Byteček zářil čistotou a vždy bylo teploučko, opravdu jako v hnízdečku. Necelých 5 minut od bytu byl obchod, kde jsme našly opravdu vše co jsme potřebovaly a po celým městě útulné hospůdky 🙂
Také bylo nespočet možností kam vyrazit na běžky, nebo snad jen na procházky, všude úchvatná příroda s možností se kamkoliv přiblížit.
Děkujeme majitelům Hnízdečka za příjemně strávenou dovolenou, kterou bychom si určitě na tomto místě rady zopakovaly.
Holky z Berounska

Zkušenosti hostů, kteří u nás byli v termínu: leden 2008:

V apartmánu Hnízdečko jsme prožili týden krásné zimní dovolené. Byt je útulný, čistý a vkusně a prakticky zařízený. Je také velmi prostorný na uložení všeho lyžařského vybavení. Cítili jsme se tam příjemně. Před domem je zastávka autobusu a skibusu. Pro lyžaře výborné: na sjezdovky můžete skibusem do Janských lázní, Pece pod Sněžkou a Špindlerova mlýna. Pěkné byli trasy na běžkách, stačí jet skibusem do Janských lázní, nechat se vytáhnout kabinkovou lanovkou na Černou horu a tam běžkovat po hřebenech Krkonoš.
Pokud se chcete jen relaxovat, můžete zajet do nedalekých Janských lázní – na různé procedury, nebo si jen zaplavat. Tato dovolená neměla chybu, těšíme se na další pobyt.
Děkujeme majitelům.
Zítkovi

Strávili jste u nás pobyt a chcete své zkušenosti předat budoucím hostům?
Napište nám na e-mail info@hnizdecko-krkonose.cz a pošlete nám svou recenzi.
Recenze může být klidně dlouhá a podrobná. Každou recenzi odměníme malým dárečkem 🙂

V e-mailu nezapomeňte připsat informaci, kdy jste u nás byli, případně číslo poukazu.

Copyright - 2020 All rights reserved.